• Türkçe Dis Hekimligi Egitimi
  • Türkçe Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Egitimi
  • Türkçe Eczacılık Egitimi
  • Türkçe Hukuk Egitimi
  • Ekonomi Bölümü Egitimi
  • Türkçe Mimarlık Egitimi
  • Türkçe Tıp Egitimi

Makedonya da Üniversite Eğitimi Üsküp, Struga, Tetova, İştip Üniversitelerinde ÖSS şartı aranmadan Üniversiteli Olabilirsiniz...

Makedonya da Y.Ö.K. tarafından tanınan Üniversiteler ÖSS'de istediği yeri kazanamayan öğrenciler için ucuz eğitim fırsatı sunuyor,

Makedonya Eğitim 1 Lise mezunu olmaktansa veya Üniversitede geleceği olmayan ve bir bölümü okumaktansa, ÖSS şartı aranmadan Makdonya Üniversitelerinde istediğiniz bölümlerde okuma şansı sağlayabilirsiniz.

Makedonya Üniversitelerine Y.Ö.K. denklik vermektedir.

Her Öğrencinin hayalinde Üniversiteli olmak vardır.

Üniversite mezunu olmak çok daha akıldı bir şeçimdir.

Üniversiteli olmak her öğrencinin hayalidir ve ihtiyacınız olan bir şeydir.

Gerek kamu sektöründe gerekse Özel sektörde sizin bireysel becerileriniz ve aldığınız eğitim kalitesiyle ilgilenilecektir.

Makedonya da bir yıl eğiitim almanın maliyeti her şey dahil olmak üzere Türkiye de alacak olduğunuz özel bir desrhane masrafına eşittir.

ÖSS yerleştirme klavuzunda olmasa dahi Makedonya Üniversitelerinin yetersiz yada kalitesiz eğitim verdiği anlamına asla gelmemelidir.

Makedonyadaki bir çok Üniversite Köklü bir geçmişe sahiptir, buna ek olarak MAkedonyadaki Üniversiteleri bilimsel araştırma ve akademik üretim güçleri Ülkemizdeki Üniversitelerin çok büyük bir bölümünün üstündedir.

Makedonyadaki Üniversitelerin çoğu Dünya sıralamasında Türkiye'deki bir çok Üniversitenin üstünde yer almaktadır.

Makedonya da Makedonca dilini çok iyi öğrendikten sonra başta Rusça olmak üzere Sırpça, Arnavutça, Bulgarca, Boşnakça yı neredeyse öürenmiş oluyorsunuz, bunun nedeni ise bu ülke dillerinin kökünün aynı olmasıdır.

Makedon ya hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilir daha fazlasını ise bizimle bağlantıya bağlantıya geçerek edinebilirsiniz,

Hayatınızı ciddi etkileyecek bu kararı vermeden önce iyi düşünmeli güvenilir kaynaklardan bilgi almalısınız.

Üniversite seçiminden, Makedonya da yaşam şartlarına, seyehat organizasyonlarından, Öğrenci oturum işlemlerine bir çok konuda sorularınıza cevap vermek için deneyimli kadromuz ile bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Makedonya da geçirilen senelerin birikimini gelin sizinle paylaşalım...