• Türkçe Dis Hekimligi Egitimi
  • Türkçe Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Egitimi
  • Türkçe Eczacılık Egitimi
  • Türkçe Hukuk Egitimi
  • Ekonomi Bölümü Egitimi
  • Türkçe Mimarlık Egitimi
  • Türkçe Tıp Egitimi

Makedonya'da Eğitim Sistemi Fırsatı

İstediğiniz bölümü okuyun dönemlik 300 Euro tıp bölümleri dönemlik 500 euro bu fırsatı kaçırmayın sizde üniversiteli olun.

Denkliği olan devlet üniversitesinde en uygun üçretlerde eğitiminizi alın.. Denklik verilen üniversitemizde bir çok türk öğrenci eğitim almaktadır. Bizleri Arayın 0212 244 66 00

Makedonyada üniversite okumak bu kadar kolay olmamıştı. Üniversitemizle anlaşmamızdan sizlerde yararlanın... Goce Delcev İştip Üniversitesinde rahatlıkla okuyabilir, idaalinizdeki mesleğe ilk adımı atarak başlayabilirsiniz. Makedonya Cumhuriyeti, Balkanlarda yer alan doğu avrupa ülkesidir. Bologna sözleşmesine imza atan ülkeler arasındadır. ECTS transfer, Eğitim sistemi AB eğitim sistemine uyumludur, avrupada geçerli diplomanız olaçaktır. Sınavsız başlayın, Tıp dahil bütün bölümlere ve diplomalara Yök denkliği bulunmaktadır. Yapmanız gereken kayıt için evrakları hazırlayıp merkezimize teslim etmeniz olacaktır. Tüm yetkilerimizle sizlere yardımcı olmayı, üniversite kayıt işlemlerinizi, oturum kartınızın çıkarılması, öğrenci dosyanızın açılması, askerlik ertelemelerinizin yapılması, yaşam için konaklama ayarlanması, sağlık ve gider tablonuzun oluşmasında yardımcı olmaktayız. Makedonya'da karşılanmanız, yerleştirilmeniz Merkezimizin yönetiminde yapılmaktadır. Kuşkunuz ve teretüdünüz olmasın ki... Makedonyada ve balkanlarda en güçlü eğitim danışmanlık firması olarak güvenle işlemlerinizi yaptırabileceğiniz yurtdışı eğitim danışmanlığıdır. Makedonya'da Eğitim, Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Eğitim Danışmanlığımız ile yaşamınıza yön bulmada her daim yanınızdayız. Dost ve kardeş ülkemiz ve diğer tarihsel diyaloglarımızın olduğu Balkan ülkesi Makedonya Goce Delcev Üniversitesi sizleri bekliyor. Makedonya Eğitim Merkezine Uğramadan karar vermeyin!!!

www.makedonyaegitimmerkezi.com


Daha önceki etkinliklerimiz sona ermiştir. Katılan öğrencilerimiz Ekim ayının ilk haftası eğitime başlayacaklardır.

Makedonya’da istediğiniz bölümde okuma imkanından yararlanmak için lise diplomanızın olması yeterlidir. Her hangi bir üniversite, herhangi yüksek okul meslek okul, teknik, okul sağlık okul fark etmez, hazırlık okumak şartı ile eğitim alabilirler.

Eğitim süresi 4 yıl lisans + 1 yıl hazırlık tıp dahil 6 yıl okuyabilirler. İş birliğimiz sayesinde öğrencilerimiz Makedonca İngilizce ek dersler ve Türkçe eğitmenler tarafından eğitim alacaklardır. Yurt ücretleri 50–100 Euro arasında göre fiyatı değişmektedir. Sadece yaşam masrafları 250-300 Euro yaklaşık öğrenciye aittir.

2010 Öğrenciye Burslu Üniversite imkanı Makedonya Eğitim Bakanlığı ve EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak Hedefimiz; Yapılan Kültür ve Eğitim Etkinlikleri Çerçevesinde 2010 İstanbul Kültür Başkenti Anısına 2010 Öğrenciye Makedonya’da devlet üniversitesinde Ücretsiz Lisans Eğitimi Vermektedir.!!! istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz.

Hazırlık Eğitimi 1 YIL, Toplam 5500 Euro Bu 2010 Kişiden Biri de Sizsiniz!!!

Lisans Ücreti Ödemeden Tıp Mühendis Sosyal Bölümler Okuyabilirsiniz.

İstanbul 2010 AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİ Anısına EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Makedonya Eğitim Merkezi, Türkiye Başvuru Ofisine kaydınızı yaptırın hayallerinize kavuşun...